Stuhia-Gjelbert


Libri i Vizitorve

Date: 28/06/2012

By: lata pej bazellit

Subject: qiforto

a po ma hani karin qika e djem se boll mo me ato fora te fmive hajde vlla rreth uqkurit flasim kamerat i kemi tani e shofim kush kujna po ja rras

—————

Date: 20/09/2012

By: zyrafete brahimi

Subject: Re: qiforto

i nati ma kan dodo veq qi jam e mir kur jum kan kl 9 ma kan rras karin

—————

Date: 20/09/2012

By: valmire beqiri

Subject: qfar kari i madh e kum pa

une jam kurv une jam piddh i mir une jav jepi pidhin djeve e ata ma jepin karin ne goj une e ha karin krejt mu ma kana

—————

Date: 01/02/2012

By: hahaah

Subject: ahahaahah

tre forta a a

—————

Date: 29/07/2010

By: jhjhhju

Subject: 9lu;

g,gmiohnkkjyyjk

—————

Date: 27/09/2011

By: fjollaaaaaaaaaa

Subject: Re: 9lu;

hahahihhashahahaahhaahahahahaahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
klmklmklhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

—————

Date: 27/09/2011

By: fjollaaaaaaaaaa

Subject: Re: Re: 9lu;

lowe you you

—————

Date: 14/08/2012

By: nittiii

Subject: haloo

liqe you tuuuu fjollaaa

—————

Date: 27/09/2011

By: lola

Subject: lola.fjolla@puthja.ch

boll ma

—————

Date: 27/09/2011

By: lola

Subject: lola.fjolla@puthja.ch

boll ma

—————

Date: 23/03/2010

By: huaa

Subject: bollni_-_@live.com

qi doni me shkru nermal shkruani e jo fleqt

—————

Date: 23/03/2010

By: msheleni

Subject: msheleni

bolllni breh mos folni ksi sene qi nuk duhet ska qa ju intereson juve hiq ju veq kqyreni punen e juve e mos folni fjal te flleqta oki

—————

Date: 20/03/2010

By: bossi

Subject: bigg bossi

kurfar foto hiq spaski ba krejt foto te lodhta kur jom kan un bossi me klasen tem ekena pas kall far foto far sene avavav kurgjo spaska prejt juve te ri jeni ju hala qao klmmmmm

—————

Date: 16/03/2010

By: BesLind kastrati

Subject: ncnc

Ku po e sheh bre qe o klasa ma e mir kurse ma e keqja jeni per qka do per kejta pun klasa ma e keqe jemi s`keni pse me rrejten edhe webiin duhet me mshelen se si vyn webi ni klase si e jonja se nuk e meritojmm hiq asnjaa ?Klas e prishur jemi

—————

Date: 04/01/2010

By: luljeta

Subject: ej

Ku jeni bre klasa jem ma e mir a jeni mir qka po bani qysh po kaloni ne kete pushime ....ok veq deshta me ju pershendet gjithve dhe ju uroj pushim te kenshem mpuq e kini

—————

Date: 02/01/2010

By: BesLind

Subject: www.LajmeFutboll.com

www.LajmeFutboll.com


Vizitoni per lajme nga sporti

—————

Date: 19/12/2009

By: karaqeva

Subject: hahah

shum e fort qekjo faqe

—————

Date: 11/11/2009

By: duli baba i klases

Subject: eii

eii ngonii khaaa kujnaa si pelqen vebii mos hini me shkruu aty palavala okeii se uhuuuuu tana heehhe eii oj klas a jeni more a jooo heheyyy heheheheh juv duaa mpuq

—————

Date: 09/11/2009

By: XHEnisa Elezi

Subject: saaawda

po edhe nue e dua Sahitin a po doni em dit BRE tungiii Sahit ZEmra (L) :D


te dua Sahit Zemer.

—————

Date: 09/11/2009

By: Sahit

Subject: tung Xhenisa a je mir zemer

une e dua Xhenisen a doni me dit :P

—————

Date: 09/11/2009

By: xhenisa + Sahit = Zemër

Subject: Re: tung Xhenisa a je mir zemer

a je ni mir bre krejt Ty Sahit qysh te kom Zemra jeme A a te ka nguc dikush a zemer A

—————

Date: 09/11/2009

By: heheh

Subject: popopo

une e nguci sahitin breea
a

a

—————

Date: 09/11/2009

By: Xhenisa Elezi

Subject: a me doni BRE a

Kush Ma Ka Inati N'rrot Sames Se Sen S'jeni Ka M'boni Veq
>Veten Pe Shkatrroni.

—————

Date: 25/10/2009

By: Egz00nnaa

Subject: Klasa Jone eshte feNomeNale

Nuk eshte e lehte te gjej nje fraz e te shkruaj per Kl-time,sepse bukuria e nxensve eshte forma e vetmja e thjeshtesis,edhe pse nuk jam me ju...??por ne zemer dhe ne qdo kohe ju mendoj....Jeni me te miret dhe do te jeni gjithmon,Ju uroj suksese dhe gjithat te mirat ne jete...e meritoni te gjith lumturine.

—————

Date: 09/11/2009

By: XHenisa Elezi

Subject: Une Jom !

Kush Ma Ka Inati N'rrot Sames Se Sen S'jeni Ka M'boni Veq
Veten Pe Shkatrroni.
Kush Me DOn SHKRUAJE ne KOMENT a don mem QIE se DU mu qie A A A ?

—————

Date: 25/08/2009

By: Admin

Subject: ...

Lajme nga Sporti vendor dhe ai nderkombetar>

www.LexoSport.net

qe doni me kshyre normaal.

—————

Date: 15/08/2009

By: luljeta

Subject: hej

Ku jeni bre klasja jem ma e mira qysh ju kam qysh po kaloni ne ket pushime ok veq deshta me ju pershendet e kaloni sa ma mir qao supe r diqka veq ksuh na ka inati qao ju pershendes gjithve kiss

—————

Date: 08/08/2009

By: d-s--

Subject: d-s----

shum trentwebi hahahahahhha

—————

Date: 08/08/2009

By: A-dita

Subject: XI/8

Hejj Kujeni bre ajeni mir,ka po gjendeni ma shum apo JUv rrihet ne pushim.OKej veq thash tjuv pershendes,veqanarisht klasen teme XI/8.Pushim T'kendshum...!!!

—————

Date: 26/07/2009

By: Blerta

Subject: Blerta

Ku je bree a je mirr super e paskee boo kit web walla weq kush ta ka inatii:D

Sun Shtyhet kerkush me Karaqevalii hehe :D

Bayy Bayy Nga Blerta--Dardana ;)

—————

Date: 12/07/2009

By: agja kon

Subject: sen palidhje

092484938 metra e paska menyn bre
msonu njerz msonu e mos shkretoni

—————

Date: 09/07/2009

By: luljeta

Subject: hey

Valla Super Diqka Veq Ju Deshiroj Suksese Se Mat Mirt Jemi Veq Kush Na Ka Inati Kaloni Mir Ne Pushim ...

—————

Date: 07/07/2009

By: ..........

Subject: n

eyy shum mir kishni dal krejt valla shum ehhee

—————

Date: 27/06/2009

By: tungiiiiiiiiiiiiiiii

Subject: qysh jeni ..

ej suuper fotot e eskurzionit te pa pare jeni :D:D sidomos ju karaqevalit ju ka hije ne qdo aspekt ;););) klmmmmmmm bayyyyy

—————

Date: 24/06/2009

By: Alma

Subject: Rg...

________________.OOOO.______-.OOO. * .* . * .
________________.OOOOO._-.OOOO. * .* ..
_______________.OOOOOOOOOOO. * . * . * . * .
__________-.OOOOOOOOOOOOO. * .* ..
_____.OOOOOOOO0000000OOOO. * . * . * . * ..
__________-.OOOOOOOOOOOOO. * . * . * ..
_______________.OOOOOOOOOOO. * . * . * ..
________________.OOOOO._-.OOOO. * . *. * . * ..
________________.OOOO.______-.OOO. * .* ..
________________.OOO.____________.O. * . *. * .
________________.OO.__________
________________.O.__________
$$$_______$$$_____$$$___$$$_______$$$_$$$$$$$$$$$__
$$$_____$$$$$$$$$$$$$$$_$$$_______$$$_$$$$$$$$$$$__
$$$____$$$____$$$____$$$_$$$_____$$$__$$$__________
$$$____$$$___________$$$_$$$_____$$$__$$$__________
$$$_____$$$_________$$$___$$$___$$$___$$$$$$$$_____
$$$______$$$_______$$$_____$$$_$$$____$$$__________
$$$_______$$$_____$$$______$$$_$$$____$$$__________
$$$$$$$$$___$$$_$$$_________$$$$$_____$$$$$$$$$$$__
$$$$$$$$$_____$$$____________$$$______$$$$$$$$$$$__

________________.OO.__________
________________.OOO.____________.O. * .* ..
________________.OOOO.______-.OOO. * .* . * .
________________.OOOOO._-.OOOO. * .* ..
_______________.OOOOOOOOOOO. * . * . * . * .
__________-.OOOOOOOOOOOOO. * .* ..
_____.OOOOOOOO0000000OOOO. * . * . * . * ..
__________-.OOOOOOOOOOOOO. * . * . * ..
_______________.OOOOOOOOOOO. * . * . * ..
________________.OOOOO._-.OOOO. * . *. * . * ..
________________.OOOO.______-.OOO. * .* ..
________________.OOO.____________.O. * . *. * .**..... hmmm

—————

Date: 24/06/2009

By: Alma

Subject: Rg..

Eeii o People rainy time is what You do wIth
...............................................................(k)
is only bEing Nejse Stay with Perch is not bad................................ (k)(l)

—————

Date: 21/06/2009

By: ......

Subject: ..........:D:D::

Thankyou thankyou for your comment ``ALMA`` but we don`t need for them hehehe...so ....bye

—————

Date: 21/06/2009

By: ......

Subject: ..........:D:D::

Thankyou thankyou for your comment ``ALMA`` but we don`t need for them hehehe...so ....bye

—————

Date: 21/06/2009

By: Alma

Subject: Rg...

Pretty nice web .... As you switch to summer recess ...(k)

—————

Date: 16/06/2009

By: abyy

Subject: aby

shum webi i mir walla krejta i paska mos ta nin:D

—————

Date: 14/06/2009

By: luljeta

Subject: hej

Po ku jeni bre klasa ma emir a jeni mir qysh po kaloni .Valla jena knaq ne Eskuzion breh ajo dit nuk harrohet ju pershendes te gjithve dhe suksese qao qao

—————

Date: 14/06/2009

By: ,.....

Subject: ..........:D:D::

Thnx

—————

Date: 13/06/2009

By: Alma

Subject: Rg..

Okejj ... I wish you all the delectable holiday

—————

Date: 10/06/2009

By: EHUEHUEU

Subject: ..........:D:D::

We `re sooo soo beautiful ...But u are So bad heheeh:D:D..I think for u ``ALMA``

—————

Date: 10/06/2009

By: dRit*

Subject: Hii...!

As you pass as is...?How would you spend summer holidays?Will go through the country or foreign countries border n.To all you want to end off well.
My message for the end to read all this as much as the cream psuhimi need for light and water as well as student needs for learning and education

—————

Date: 10/06/2009

By: Almaa

Subject: Rg..

oo people as you there are more votes for the church web of evil, the web is good ................hmmm girls are bad very bad
................................................................
welcome you and wish you pleasant holidays (l)(k)

—————

Date: 07/06/2009

By: A-dita

Subject: D11Taaa

H33iii Poo Kujeenii bree klaasaa Ma e Miiraa N'BoooTT :P Wallahiit Kenii Huup Sii FaakSiii hehe.@ki KaloooFShii PuuShiiim T'KëëëëNdShhhuum.

—————

Date: 26/05/2009

By: luljeta

Subject: hey

Ej ku jeni bre a jeni hiq qka po bani qysh po ja kaloni ka keni hup krejt: ok ju pershenddes te gjithve e flm per comente kaloni bukur qao

—————

Date: 25/05/2009

By: loqka

Subject: nga ...

ej veq po ju pershendes te gjithve edhe pse nuk ju njoh kejve po veq disave webi i mir moti nuk kam hi qetu veq po e pershendes X...-Personin edhe kaq qao kaloni buckur

—————

Date: 23/05/2009

By: kukuku

Subject: :p:p:P:P

u sa te mir vebin veq vazdoni ju pershendes jekve me ni puq

—————

Date: 20/05/2009

By: NIQI-DONII

Subject: SI JU KAM BRE

KUKU QFARE LOJA KISH TE STUHIJA E GJELBERT BRAVOO VEQ VAZHDONI QESHTUU MA TE MIRET JENIII

—————

Date: 19/05/2009

By: LIRIDON

Subject: KU JE BRE

HEJ MA TE KEQ JENI JU SE MA TE MIRE SE EKIPI I FC.CHELSIT NUK KA HEHHE

—————

Date: 08/05/2009

By: Xoonaa-XI8

Subject: bravoo

Urimee per wWebiin My Class,Jeni me te miret ne te gjitha Paralelet e Shkolles..KALOFSHI MIRE..

—————

Date: 04/05/2009

By: gentiana_dona@hotmail.com

Subject: tungi

qa bot qysh po kaloni kiss genta dona suksese

—————

Date: 30/04/2009

By: nermini

Subject: hehe

une jom kryesorja ktu ehheh qao klm a bon em dit kush je a veq shkronjen e par temrit shkruje ok ehhehe

—————

Date: 30/04/2009

By: memeti

Subject: tung

ej kush o kryesoro kut bre abon me dit

—————

Date: 30/04/2009

By: memeti

Subject: nermini

ku jeni ajeni mir qysh po kaloni

—————

Date: 28/04/2009

By: gegegege

Subject: qyyy

ska lidhje qe keni hup po keni lujt fantazi ma mir se ata brehhh se do se paskan keqyr mir ndeshjen keni lujt halla veq nafak hiq skeni brehhh keni mujt mi mujt po qa me bo goll nuk hike :S:S:S keshtu qe herava tjera besoj qe e merni a :D:D:D urime Maturantave suksese sjemi mo keshtu qe klm ciaooooooo

—————

Date: 28/04/2009

By: luljeta

Subject: hey

Ok flm shum per Ngushlimme me ransi arritem deri en finale kshtu qe edhe na ju urojm suksese Maturantav ehheheh e shnosh vitin e ardhshem qao klaoni mir suksese

—————

Date: 28/04/2009

By: Alma

Subject: Rg..

Hhhahhahahahhahahahaah Une pa ja jap Ngushllimin e Par
edhe e kan meritu ata se edhe Maturanta edhe ma te mir se ju haahah
shnosh per juve Vitin qeterr apo brehh
Shnosh ju mu kon Kryesorjaa hahhahahahhaha.....................:d:D:D:D

Suksese ne te Ardhemen e mos u Mersitnuu :s:S:SS:

—————

Date: 26/04/2009

By: luljeta

Subject: hey

Ej ku jeni bre Stuhija-Gjelbert ..Kismet do ta marim finalen Veq ju uroj suksese dhe flm per Comente prej te gjithve qao kaloni bukur...

—————

Date: 25/04/2009

By: a ...????

Subject: k ,,,,,,,,,,,,,,,,

ey webi shum i mir po edhe ju jeni ne pergjithesi shum te mir ju uroj sukses ne gara ishalla fitoni lindi e din me qa jena lidhe e ishalla fitoni ju e fiton ti diqka ej klm :D:D ma te mrt jeni ska aty veq tepara :D:D:D klm ciaooooo

—————

Date: 25/04/2009

By: hehehhehe

Subject: o shmek hhehehe hajde zemer hajde :D:D:D

spo dishe mi vlersu femnat ti djalo hiq se boll te mira i ka kjo klase femrat ehe jon po inati ste len me thon qe jon te mira keshtu qe klm e jeni qikat ma te mirat mos te jav nin hiq qa thojn si p.sh shmeki hahahahha

—————

Date: 24/04/2009

By: Shmekde

Subject: kahhh qfar vebi

vebi shum kull kuka veq te para djema
se goca nuk paska këtu
pershendetje Nga shmekiii

—————

Date: 22/04/2009

By: valtoni

Subject: aii

o rilind mos ta ni zonin shum se te qes nokdaun edhe ti mer fund ne ket katund qe eshte pa fund you are very bad with weby

—————

Date: 22/04/2009

By: luljeta

Subject: hey

Ej ku jeni breh a jen i mir qysh ju kam ? qysh po kaloni ju pershendes te gjithve po me se shumti Stuhin e Gjelbert... e kaloni bukur qao

—————

Date: 22/04/2009

By: Alma

Subject: Rg..

I tregova keta Barcoleta

Sepse keni pas si shum Bjondina ne Kl per at ...:d:DD: hehehehMir aaa ;);)
:D

—————

Date: 22/04/2009

By: Alma

Subject: Rg..

Gjate nje ngjitjeje neper shkembinje, 11 bjonde dhe 1 zeshkane kishin ngecur te kapura per litar. Litari nuk i mbante te gjitha dhe mund te keputej dhe te gjitha do vdisnin.
Zeshkanja fillon t'u flase perzemersisht bjondinave se si ajo do te sakrifikonte veten e saj per te shpetuar jeten e 11 bjondinave.

Ne fund, te gjitha bjondinat duartrokasin.

—————

Date: 22/04/2009

By: Alma

Subject: Rg..


cka ban nje bjondine kur zgjohet nga gjumi ne mengjes...?

i vesh teshat dhe shkon tek shpija vete

—————

Date: 22/04/2009

By: Alma

Subject: Rg..


cka eshte dallimi bjondines dhe automatit qe qet pare...?

Automati mund tet refuzoje e bjondina JO


—————

Date: 20/04/2009

By: leotrim

Subject: leo

bravo webin e keni am t mirin ehhe

—————

Date: 20/04/2009

By: R-Lindi

Subject: Administrator

Prej Sodit e Tanejj Qdo Kommentt qe osht Palidhjee Ka mu Hek.
Nuk ka Mu perla Ktuuu ,Sosht CHat Ktu Me fol Qka Donii

Ktu osht Me lon COmmente Per Webin qysh po juv doket e sene e Jo me Fol ktu per t`shame e senee :s

Gjith Komentet qe jann Chit Chat ---- > Drejt n`SHport :@

—————

Date: 20/04/2009

By: R-Lindi

Subject: Administrator

Prej Sodit e Tanejj Qdo Kommentt qe osht Palidhjee Ka mu Hek.
Nuk ka Mu perla Ktuuu ,Sosht CHat Ktu Me fol Qka Donii

Ktu osht Me lon COmmente Per Webin qysh po juv doket e sene e Jo me Fol ktu per t`shame e senee :s

Gjith Komentet qe jann Chit Chat ---- > Drejt n`SHport :@

—————

Date: 20/04/2009

By: R-Lindi

Subject: Heiii :@

Prej Sodit e Tanejj Qdo Kommentt qe osht Palidhjee Ka mu Hek.
Nuk ka Mu perla Ktuuu ,Sosht CHat Ktu Me fol Qka Donii

Ktu osht Me lon COmmente Per Webin qysh po juv doket e sene e Jo me Fol ktu per t`shame e senee :s

Gjith Komentet qe jann Chit Chat ---- > Drejt n`SHport :@

—————

Date: 19/04/2009

By: kukuku

Subject: ncncncncncn

ne pergjithsi jeni te mir per organizime per qkado si ne gara etj... po qa i keni do qika mozvet per juve a muni breh qika me bo naj her refuzime nashti po me kuptoni per qka e kom fjalen a veq i pranoni kush ju del ne udhe mani brehh se jeni ka gaboni shum e te reja valla shum po me dhimni po ju apet i dini punt e juve nashtti sju pengoj kjo keshill klm shum te mir jeni ishalla fitoni ne gara e merni finalen klm :D:D

—————

Date: 18/04/2009

By: tima

Subject: "hoi"

Web-i shume nicee a veq vazhdoni suksese ne te ardhmen :> bye bye kalo mir njerii...

—————

Date: 18/04/2009

By: valtoni

Subject: eeee

web shum i keq kuka kurr mat keq spsna pa po qfar webi hamomit be ,vebia osht ma i mir se webi juv ,vllavi fazlies vebies!! rilo tung you are very bad !!

—————

Date: 17/04/2009

By: .......wwww......

Subject: kkkk.....eeee.......www......

heyyy ku jeni bre a
qa po boni bre a
a po e merni finalen a
mune edhe naj ekip edhe mirni paret o djelmosha se shum te fort jeni pak jav lendun njannnin por ka edhe lojtar tjer te ju bye nga KoKKkiii - rg

—————

Date: 17/04/2009

By: luljeta

Subject: hey

EJ Flm prej te gjithve edhe do pse nuk pi njo veq i pershendes e ju uroj suksese .jojo as qe asht tu ma nin mu hiq qka thojn tjert kto fjat te une jan te kota .. e flm per Comente prej te gjithve qao kaloni sa ma mir

—————

Date: 16/04/2009

By: .....

Subject: ..........:D:D::

shut up shut up ...ke shajt ni here tana kishe ke lonnen veq comment :D:D:D{:P:PD:D:hhahaha

—————

Date: 16/04/2009

By: Alma

Subject: Rg...

oooo Njerz te pa kuptueshem Une nuk jom ka e shaj Luljeten as qe e njoh me te vertet nuk e njoh ..Po une i kom thon qe veq pse veq kjo po len Commente ne ket Web EEEEEEEE kjo nuk osht e shame oooooo Njerz perdorne more pak Logjiken .....ncncncncncnncncn .... NUK OSHT E SHAME KJO LEXONE MIR commentin qka e kom lon per Lujeten qeshtu...ncncn:@:@:@

—————

Date: 16/04/2009

By: tete

Subject: ???

oooo ku jeni more havera kun ne mut po ma shan lulen bre qa k... qa qajo qe po e shan lulen volla ja paska inat se shum e mir o lulja te tana aspektet a veq ja paska iat shum a,lulue mos ja kezon shacin e per qato ta ka inati ahahaha mos ta hajn hiq se nr:1 je a rrasja qa thojn mahalla mos ta nin hiq aa qao nje mpuq e kin ne faqe:D:D:D

—————

Date: 14/04/2009

By: a......k......

Subject: tungii

ey lule bash caric je mos ta nin qa thojn tjerte qa thojn mahalla mos te hajn palla :D:D tungi ma te mirt jeni veq te para :p:p tungi klm ;)

—————

Date: 07/04/2009

By: A-E

Subject: ...

Ej ku jeni bre a jeni mir qka po boni qysh po ja kaloni ej Lule ma e mira je valla veq ta paska inati shum qajo Alma edhe pse nuk po e njoh un ej klasa ma e mir jeni veq te para edhe webi very nice shum...Rrespekt per R-Lindi brravo bre ma mir mir je mos ta nin hiq ...

—————

Date: 05/04/2009

By: Alma

Subject: Rg..

Eii oj ti Luljetaa a veq ti len Commente per ky web per te miren e ktij webi aa ahahahahha shum po i del te gjithve ne krah po sdii a folin edhe Tjeret per Ty....
Neyse Neyse pun per Ty
sorry qe te thash ...gjith te mirat

:d:d

—————

Date: 04/04/2009

By: luljeta

Subject: hey

hiq mosj tjav nin juve per Fotot tona aty me zor nuk ju shtim mi kshyr kush don i kshyr kush nuk don mundet mos mi kshyr e qehstu hajt tahs klaoni bukur ...qao

—————

Date: 03/04/2009

By: hamide

Subject: o sa mir me hi ne ket web

o krejt u knaqa po ma se shumti po me pelqen biljardo a me se paku qatu fotot ne brezovicc mu kan si ju krejt i heki...

—————

Date: 01/04/2009

By: luljeta

Subject: hey

ehehhe po qka jena jena ...juve mos tjav nin hiq per klet pune e qehstu hajt tash klm s e valla inati po na kan po Rrs bre se nuk na nin neve hiq se fjal te kota jan qka folni ju tung

—————

Date: 01/04/2009

By: iiiii

Subject: 00000

hey ku jeni bre ajeni naj ka a jo0 aa qa pi keni punt ju ne ket pranver,ooooooo sat 1prilli:A:A:V:V oki qa0 klm xix

—————

Date: 31/03/2009

By: Alma

Subject: Rg..

Kukuku zot qysh po thojshin INATII ..Fjala inat osht fjal e madhe eheh Se inati duhet me pas veq te ata qe jon shum te mir tana aspektet eeee ju Zemra nuk jeni te mir tana aspektet ..Me vjen keqq po Nejse Sukses...;);)

—————

Date: 30/03/2009

By: BOSAT E SHEKIT

Subject: kundershtari

me vjen mir per webin ama po mu dhimni qe shum kundershtar te fort po keni para veti se nesje..... krejt tmir jeni weq dodo qika qka i keni en klas nuk vyn as në tualet me shku me to

—————

Date: 29/03/2009

By: papapappa

Subject: ....

o na vet skena dasht masi shkun femija perpara neve e lam :D:D:D e keshtu mir qe keni s hku ju dikush mu kon so me rendesi krejt :p:p te forte jeni respekt per klasen e juvv jeni bre mos te jav nin qa thojn do do :D:D e qysh kalut ne partyyy :P:P te klasa Xlll-4 brehhh :D:D klmmm ;)

—————

Date: 27/03/2009

By: luljeta

Subject: hey

po nermal qka jena jena .edhe kina mu kon ma tutje ..se kl 13 q epo jan te organizum dri tahs as ne Brezovic sun kan shku ehheheeheh e na ka dojna shkojna e kshu mos i livdini shumn se i njofmi krjet na qao klm

—————

Date: 25/03/2009

By: gg-armyy

Subject: DOUBLE GG ARMY

Shumë webi i mir fantazii kuka veq te para
veq paska edhe njerez te cileve po i vika inati :D:D paskan gjelozi ndaj juve kush jeni ju qe e pasni ndreqen kete web s`po ju dojkan se inati po i vika se shum fort e pasni ndreq ju pershendet
<<<<GG-ARMY>>>>

—————

Date: 24/03/2009

By: leotrim

Subject: leo_le0

hej shum mir qe e keni ndreq webin veq vazhdoni edhe mir qe e keni qit me lujt bastore ehheh

—————

Date: 23/03/2009

By: ola

Subject: gegegge

normal qe u kon i mir dihet kush e ka organizu Xlll-4 :D:D:D jen a bre pse me thon :p.p e ju jeni te fort po leni idet ma mir ka klasa 13 ju ka hije ma shum :D:D:D ky ashte mendimi jem keshtu ju klm te forte jeni edhe ju :D:D:D

—————

Date: 23/03/2009

By: luljeta

Subject: hey

ehheh ja pa shum diqka i fort u kon aj pari po edhe na kem te fort s ei jepshmi perkraje hahaha ja pa aj kto sne i folin njerzit veq prej inatit po jo qe an nin neve se kto jan per neve fjal te kota hajt tahs klaoni mir super u kon

—————

Date: 22/03/2009

By: jenny

Subject: ehhe

hehehe ska ma ma tmir parti a ehhehehehe cnncnc

—————

Date: 21/03/2009

By: wouuuu

Subject: youuu

mos u merni me sene palidhje qeshtu t uu perla leni blinat a e pate klasa Xlll-4 qa organizoj qaj oshte organizim e ju leni ditelindjet qe jon bo bajat mooooo wou shum fort u kon partyyyyy ;P;P ka vlen mu bo qesi partyyy ;(

—————

Date: 15/03/2009

By: ?

Subject: bravo a

bravo bre mire pasni bo po dokshi klas e mire se Milaimi qesi klas te qarta gjith ka pas edhe e paska nashti ju nuk na njfini po qeto qe paskan bo kanun tash na njofin shum mire edhe e din kush ina kon na klasa ma e mire jo veq ne rogan po ne krejt GJ. I. S . e tash paskan nis me qu kry sa sa jem kon na kta se kan dite qa osht mu qu te bilni me lujt heheheh e qeto e din prej kujna e kan amanet e me bo party qesi sene po nejse ishalla na din per faliminer hehehe e juve klases milit jo sigurisht kini me bo naj ndryshim se ishi shum te fort mos i perdorni senet tona qa i kem bo lenjav ktunve maturantav qer heheh suksese juve e ty Lindi bravo per webin shum i fort a":d

—————

Date: 15/03/2009

By: luljeta

Subject: hey

Po nermal jena kl e organizume edhe dot jena pergjithmon ..ajo dihet na ka dojna shkojna edhe qka dojna bojna heheh e flm shum per comente ju pershndes gjithve me se shumti kl time qao

—————

Date: 15/03/2009

By: ...pppp

Subject: h...mmm

Heee - oj lulia jon me limona e kush na ka inati juv qift nona e hala ma shum se nona .....................wueeeeeeeeeeeeeeee

—————

Date: 15/03/2009

By: ........

Subject: përshëndetje

ueeeeeeeee po webi i mir koka po paska shum qe pi vika inati sdi pse po kokan shum xheloza nashta thjesht smunden me pranu konkurencen se mendojn se jan ata ma te mirt po shum kl e mir kokni edhe siq po shihet ne foto edhe e organizume se deri tash ne shkollen ismail qemali nuk ka mujt as ni kl me shku ne brezovic po ju ja arritet qellimit brravo bre vertet te organizume a edhepse shum nuk po e pranojkan te verteten qaooooo klm :d

—————

Date: 15/03/2009

By: luljeta

Subject: hey

ej shum diqka po perparojm breh super valla Rilind te deshirojm gjitha te mirat edhe suksese en mesime per ket pune te mrekullushme qao e pershendes gjithe klasen time Xl8 DHE I DESHIROJ SUKSESE QAO

—————

Date: 14/03/2009

By: Ňıŧ´ςнε

Subject: hAj...

Hej o njerz a jeni more gjall.. a keni dek naj kun huhuhu...perrrnime vebi mir eheh:D..
Neise ju pshe`ndes :D:D

—————

Date: 14/03/2009

By: flamur

Subject: he ha hu ncncnc

bebebe si mu kon ne vendet skandinave shk jenika boni kshtu sbon me bo kaq mir heheh.... fladel-murpiero@freskohu.com

—————

Date: 14/03/2009

By: bkastratir

Subject: vava

usa mir e pasni ndreq kush do te behet milonet ju pershendes me kojken vdes nga e lita 5

—————

Date: 13/03/2009

By: B-Lindii

Subject: :P

s`ka nevoj me ja ndrru ngjyrat ti migja shneq a kush ke se boll ngjyrat e mira jon edhe nqoft se je qasine hackeri ti nale pro webin ajt se shum e kan provu me nalen po asnja sun pe nal e mos folni veq ajt t`foli un qaty bye bye

—————

Date: 12/03/2009

By: milanistja

Subject: hdc

komplimente për fotot në brezovicë.

—————

Date: 12/03/2009

By: jenny

Subject: heh

qyqy qe 2 vjet e gjys nuk pasna hy qetu po nese hina veq me kqyr c . ronaldon qe e du eheheh qao klm

—————

Date: 12/03/2009

By: TtOoLaA--XI/8

Subject: Haloo..

Hey My Friends..qysh jenii more kuku spasna hi mi kqyr fotot moti hahau po mir n`brezovix phu e pa pershkrushme:$:$ haahuahuaha Ju Pershendes shumm qaoo kaloni bukuurr ;)

—————

Date: 11/03/2009

By: dashnija:P

Subject: ???

valla po zhvilloheni shum mir a,serioz shum jeshum e pasni b0 qet sen a veq qikat qa i pas ne kl hmmmmmmmmmm.... tung se p0 me zen naj kush t`u ja kshyr ``QIKAT `` DE///:p:s:s:s:s

—————

Date: 08/03/2009

By: luljeta

Subject: hej

ej njerz ku ejni breh ajeni mri qka po bani fotot prefekt veq tepara e juve shoqev te mija ja uroj te gjithave 8 Marsin klaoni s ma bukur qao mpuq....

—————

Date: 07/03/2009

By: Legends

Subject: Pershendetje

Shum Fort fotO n'brezovic Nejse Eii a din qysh shtine edhe 1 radio stanic :D Me ngu qaty :D se krejt tu shkru pershendetje dhe urime .....E pershendes KL-E Organizuar jeni urime 8 marsi juve qikave qa keni shkru :D:D:D:D:d

—————

Date: 07/03/2009

By: ... dRit*

Subject: hello all!!

As you are you good...!!switch is as...?what's new....?I wish you all the holiday of March 7 and March 8!!well hello Best wishes for you I go by..Go as clear to me ....Go clear to me how...I wish you any good in life..bye bye

—————

Date: 05/03/2009

By: a.......

Subject: hehhe

ku jeni a jeni mir shum te forta fotot ne Brezovic halla ju kofte :D:D klm ma te fortit jeni mos te jav nin :P:P klm :p

—————

Date: 04/03/2009

By: ... dRit*

Subject: tung tung ...

Nuk jeni bre Kl e organizume edhe Flm Driti qe po me mbeshtet poop me njeh mir edhe ata po nuk po te tregoj se kush jomm po neyseee ...Si thot nje fjal e urett "E verteta te prek shum ":p:p:p ahahhahah

dRit says:Po mir krejt okey osht Bina edhe t flm per perkrahje ...amo s'pot ngjof walla ...:s a ka munci ma ndryshe pak me ma sqaru per met ngjoft....

—————

Date: 04/03/2009

By: ... dRit*

Subject: tungii...

Rilind ku je bre ...hehhe qka po bon qka ka 3?Si po kalon ....ani pak mi ke qu hunt heheh kishe tu kom idhnu e sene e kishe s po folmi hehehhe...Po une sit prishna me ty dihet qe jom prish me shtet..or burr i botes auehauheuahe-4- Okeyy Klm haweri jem t pershendes qum qum ...

—————

Date: 04/03/2009

By: ... dRit*

Subject: hii...?

Oke tung e ki..pra se u kry me ty mu...une s'kokna sen kishe pe zojm qe s'jom....

—————

Date: 04/03/2009

By: Linchhe...!!!

Subject: Heii...!!!!

Heiii Moss Tjavv NiIInn see matt mirtt jenii Juvvv skaa CoMenntteee dihettt qfar klaseee keniiiii ;) Klasa e Llokummavvee

—————

Date: 04/03/2009

By: luljeta

Subject: hey

aha me vjen mir qe nuk ja paske inati askujt se sen skuke hajt tash tung e mos te ju interesojn juve a jemi na te organizum a nuk jemi keshtu qe kshyrni punt e juve ma mir jav qet sa per neve palla mos tjuv hajn klm

—————

Date: 04/03/2009

By: TocHe

Subject: paaaaaa kush jeni ju bre

hej ju jeni tu ma ba me hile edhe a e din mare qe interi don mu ba kampion ncncn se di qysh milanos spi vjen inati qe edhe ne bosht i shkon ncncncn

—————

Date: 03/03/2009

By: Binaa

Subject: Hoii

Nuk jeni bre Kl e organizume edhe Flm Driti qe po me mbeshtet poop me njeh mir edhe ata po nuk po te tregoj se kush jomm po neyseee ...Si thot nje fjal e urett "E verteta te prek shum ":p:p:p ahahhahah

—————

Date: 03/03/2009

By: ..dRit*

Subject: cals XI-9 BoSsat e Shekit

ahauehuaheuhaueh..!!Jo bre inati kerkuj n'jet s'ja kom ....?edhe Okey nejse se jeni edhe krejta i kini .....?:D

—————

Date: 03/03/2009

By: luljeta

Subject: dfg

aha poa s epesna dite more ani pi njofshe krejt ti me vjen mir po mu sum njef hiq mir e per party si na sun muni kurr e per organizim neve sna nin hiq se njerzit me zor nuk i shtim me nejt e keshtu q e inati po an kini po rrs bre s e spo ma nin hahahahaha e qao ti djal s enuk po te njo ...ve qte persehndes e flm per komplimente

—————

Date: 03/03/2009

By: ...dRit*

Subject: helloo!!

Hahahahhah..!!Op Op edhe pse s pot njof ti vajz mir ndoshta si figur t' njof..:) edhe emrin Luljet n Nick Name qe shkrun...pota di tjter sen s'po di :s?Sa per që s'ju njof nashte..Op ju njof.. gjithve nja 50% po...? tmir ju jeni..?amo bash edhe t organizum s'jeni :P se sa per party vet i organizoj si doni qdo dit:P..?E kjo s do t thot qe boni party edhe jeni t'organizum :P si mos t jeni krejt klasa njoni per tjterni s'jeni kurgjo?S'jeni kurgjo..Okey kto ishin Komplimentet e mija Qaooo Kl mir gjith...:D

—————

Date: 03/03/2009

By: Visarjah!

Subject: Haha!

Ejj, ku jeni breh? Qysh kalut nBrezovic? Juuuh Pershendes shummmmmm.. Tung!!

—————

Date: 03/03/2009

By: luljeta

Subject: heh

eheheh qka ke thon valla boll jena kl e mir po nejs e krejt ps ena kan inati kta sun ja ndalojm kerkujt edhe me zor kerkan s me shtim em nejt aiii kshu qe sna nis per kurgjo hiq nene veq fjal te kota jan ok klm ju pershendes

—————

Date: 03/03/2009

By: Binaa

Subject: Hoii

Po breh shum kl e organizume ....Po qfar e organizume brehh kurr nuk ju shoh bashk ne shkolll krejt grupe grup po nejse juve ju doket qashtu qe jeni kl e organizume veq se e bonii naii Partyy ose qe rrini nje ditt bashkkk po nejse kjo nuk osht pun per muu ...Ju urojj qdo te mirrr Kl sa ma mirr edhe duhet me nejt tan kohen bashk nese mendoni mu kon kl e Organizuarrr ....(k)(l)

—————

Date: 03/03/2009

By: luljeta

Subject: hej

ahhaha poa mri d e flm q ena livdove ..e sa per Burra e Trimresha jena edhe kian mu kon s e nuk na njifni hala hjat tahs tung e klm

—————

Date: 02/03/2009

By: dRit*

Subject: hoii

tungi... mir de une pak ju kesha pak ju livdova:P!!auheuhauheh..?me riqk sa po muni me duru se mir mir osht edhe atje edhe krejt:P??po ju mej her reagut...:P skokni burra as trimnesha asnjo:P ahhaha.Okeyy kaloni mir gjith old school:D

—————

Date: 01/03/2009

By: luljeta

Subject: hej

ani jan knaq thmija eheh me ransi shkum e te organizum jemi edhe kemi mu kon pergjithmon se me neve ska valla per foto ska mat mira shum fort po veq inati pse na kan .skina qka mi bo..ajo sna nin hiq neve ato fjal jan te kota per neve qao ju pershendes

—————

Date: 01/03/2009

By: dRit

Subject: krejt sdifqa....

Heii...Ku jeni bree ...amo ishni t organizumm....walla brravoo...edhe fotot qka i kishni bo ...qart sikur mu kon n' kohen antike...hahahaa..ma qojke mallin...!!!!po nejse jon knaq thmija atjee...!!!edhe kaj her edhe atinvee duhet me ju dhon perparsii...hahaha..!!!

—————

Date: 01/03/2009

By: luljeta

Subject: hey

Ku jeni breh a jeni hiq qysh ju kam amo diqka thyss u kon ne BREZOVIC bre kurr nuk harrohet ajo dit.... me ransi jena knaq gjithe e per qera ska rensi....hajt papa ju pershendes te gjithve

—————

Date: 28/02/2009

By: ... dRit*

Subject: party night

Heii....!!! Hawera walla u kon partyy N t'premten se jo llaff ..... ncncncn ??me ju tregu na tash qka u kon kini me pendu pse s'keni qen po nejjsee ..??Then maximum N Brezovic per arsyje t partit s'kom mujt me qen preznt edhe une atyy N'Brezovic..?Nejse shnosh se e vizotj edhe une jo me shoqni po kshtu privat ...OkeY.....KlM...

—————

Date: 28/02/2009

By: ehheheheh

Subject: lindi pe din kush jom ??

hey a jeni mir klm ne brezovic ju dham perparsi fmijve me shku ma perpara :D:D:D

—————

Date: 22/02/2009

By: Arbnor

Subject: ....!

Hhehe kush i qellon kto 8 ekipe te liges se kampioneve e ka edhe ni teze prej meje...A Rilind boll dhurat e mire....?Kshyr mos po e fiton ti...

—————

Date: 21/02/2009

By: ... dRit*

Subject: (*)BosSat e ShekiT(*)

Hoii....!Ku jeni bre Hawera si jenii...?si po kalonii...?!!Urime gjithve 1vjetori i Pavarsisë...edhe pse me vones pak po megjithse mjafton...me ja uru...?Okey kaloni mir ....

—————

Date: 24/02/2009

By: BoSSAt E shEkIt***

Subject: Re: (*)BosSat e ShekiT(*)

hhehehehhehehheh ku jeni bre juuuuu

—————

Date: 24/02/2009

By: bosat e kosoves

Subject: Re: Re: (*)BosSat e ShekiT(*)

oooo havera ku jeni bre ju hahahhahahhahhahahhahahhahhahahhahehehhe naj te 3 ka ju havera a kaaaaaaaa hhahahhahhaha juu duuu shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm aaa tunggi te gjithve *******************************

—————

Date: 24/02/2009

By: hahhahaha

Subject: Re: (*)BosSat e ShekiT(*)

oooooo nime krejt pasna harru meja ba urime pavarsiaaaaaa hahahhahahhah urime pavarsi te gjithveeeeeeeeee ***-----------qysh e kini bre imellen

—————

Date: 20/02/2009

By: luljeta

Subject: hey

ku jeni bre a jeni gjall nej ka ani qka jeni nal bre qe nuk po shkruni .....a nashta nuk po dini qka ..pe shoh se shum po na kishin inati po jo qe na nin neve...kto fjal jan te kota per neve ju pershendes te gjithve......

—————

Date: 19/02/2009

By: Beslind

Subject: B-Lindii

hejj drit qe be mir mir se kom harru qe e kena webin kejt s`jena tu hi qaq shum se po na kan inati shum e kena lon me qekaq se niher per niher te par jem :D:D:D kujt si pelqen mos te hin hiq :P

—————

Date: 19/02/2009

By: Beslind

Subject: B-Lindii

o thnx o doni edhe ty urime pavaresia thnx
t`pershendes kalo mir bye bye

—————

Date: 18/02/2009

By: liridon

Subject: doni

ua uroj te gjith klases XI/8 diten e pavarsis, pra diten ku buzqeshja dhe loti kishin te njejtin kuptim :P

—————

Date: 18/02/2009

By: hehehhe

Subject: gegegge

te mir jeni :D:D

—————

Date: 13/02/2009

By: bessi.messi.10

Subject: bssi.messi.10

baravo se si gjithmon ma te mirt jeni po shum po jav kishin inati kl e 13 se ata webin palidhje

—————

Date: 12/02/2009

By: Arbnor

Subject: loli

Urime na koft KF i rivi...nashta po e din per cilin rilind...:d kaloni mir.

—————

Date: 16/02/2009

By: endrit

Subject: xonadermaku@hotmail.com

ku je bre a je mir si po kalon naj sen tre ka ju babin nanin qysh e ki a jon mir si po kalojn

—————

Date: 22/02/2009

By: rinor

Subject: Re: xonadermaku@hotmail.com

tung aje mir qka po ban si po kalon xona dermaku apo te rrijhhet hiq qao rinori nga karaqeva qao klm

—————

Date: 12/02/2009

By: X PERSON

Subject: .....

HOY KU JENI BRE QA PO BONI APO JU RRIHET HIQ A JO ANI SI PO KALONI JU SE QA KA 3 KA JU SE A PO VYNI NAJ SEN A JO VALLA TE JESHUM JENI KEJT A VEQ QAJ QE PO HAJKE TORTE SHUM I MIR ISH A HMMM... TANG BB

—————

Date: 10/02/2009

By: .....

Subject: ........???

hej shum bre po keni inati per ket web nese klases xIII\3 nuk ju pelqen qka hamom po hin se a...ju nuk keni inati po keni xhelozi si p,sh arditi.cipi e shum shum te tjer mso hin ne ket web per me i ufendu njerzit se ma mall as ju nuk jeni qy..tung klm.R-lind veq te para hiq mos ta nin a plasi ato xhelozzzzaaa

—————

Date: 09/02/2009

By: Fatosi "TocHe"

Subject: to.sy@live.com

hiq te mir ma kini ba me hilje ne vend 13 me keni qit ncncn sban ashte mar ncncn qfar njerz po ec mare se skrejt duduka jeni mare kastraveca cnncncnc:D:D:D:D

—————

Date: 08/02/2009

By: psssssssss

Subject: ahuahuaha

te mir jeni po muni mu kon edhe ma te mir :D:D klm

—————

Date: 07/02/2009

By: luljeta

Subject: ola

ey ku jeni breh a jeni hiq valla super diqka po spo shkrujn sdi qka kan a spo din qka me shkru heeeh ju pershendes te gjithve dhe ja vlen te jepni komente ....

—————

Date: 07/02/2009

By: dRit ...

Subject: Pershendetje.....shkon per Hawerat..R-Lindi&B-Lindi

Hej njeri/z...Tak ma Averat...A jeni Gjall neii Kund a jo ..:p Si po kaloni ...Qa i kini senet ...Okey Kalojani sa ma chart me Averat ...!!Ju pershendet averi i cili quhet....kshyrne n Name nalt...:P

—————

Date: 07/02/2009

By: dRit*Converse

Subject: Heloo My ClasSes XI-8!!

hI...Everybody?How are U ...?Nice to meet you ?the Best In classes You ?Just go......!you are culture in you are best or Beatiful?Ok Thank .....
Welcome in my calss **BoSsat e Shekit**!
By:dRit...

From:Kosovo

—————

Date: 07/02/2009

By: FiItToOrRjJaA

Subject: wOOw

i ka humb ..Vlera webit ton nuk po hin mo kerkush

—————

Date: 07/02/2009

By: Dita

Subject: Dita- Nata

.........................................

—————

Date: 04/02/2009

By: arbnor

Subject: noli

Brravo valla se bash stuhi jeni.Mir shum webi...qao qao

—————

Date: 03/02/2009

By: mixha shnexh

Subject: o mixh

o mixh spo di as qa met than e as qa met shkru kqyr dyqysh ndrroja ngjyrat kti webit bone dyqysh am style luma to qika qe i ki ne web shoqiiii ma mir ndrroiii ngjyrat se po ta thejj webin si kta te kosoves qe ja kan thy srbis heheueheh serioz 9 ndrroja ngjyrat le ma danger :d

—————

Date: 03/02/2009

By: bb

Subject: hejjj

tash e tutje e keni edhe lojen e bastores e cila do t`ju pelqej te gjithve n`veqanti djemve :D

—————

Date: 02/02/2009

By: arditi

Subject: .....

Tash edhe urimet dhe pershendetjet e degjuesve tanë e pasni bo web-in a, eeheeehhhe....

—————

Date: 01/02/2009

By: a.........

Subject: ey

urime ditelindja i bofshe 100 vjet te gjithe deshirat tu befshin realitet---- h-b-d---- rilind= qdo te mir ne jet klm

—————

Date: 01/02/2009

By: ????

Subject: ????

eyy urime ditlindja RILIND e gx ishalla ne mot me nje nuse heheheh

—————

Date: 01/02/2009

By: luljeta

Subject: hey

Ey Rilind Urime Ditlindja Te deshiroj Gjitha Te Mirat Ne Jet Dhe Suksese Ne Mesime........qaoooo kalo bukur

—————

Date: 31/01/2009

By: bigg dancer

Subject: te ciero

fort u kon dje a :D..

—————

Date: 30/01/2009

By: luljeta

Subject: hey

tung ku jeni bre klasa Xl-8 qysh ju kam heheeh amo Dita e Premte Diqka Fantazi u kon eheheheh flm shum prej et gjithve kalo sa ma mir

—————

Date: 29/01/2009

By: oooooooo

Subject: ???????

shum i mir web mos ta nin rilind qa thojn mahalla mos te hajn palla hahahahah oki suksese ne te ardhmen klm

—————

Date: 29/01/2009

By: luljeta

Subject: hey

ej ku ju kam breh a jeni hiq webi shum mir po doket hiq mos ta nin veq tepara Rilind se super je hehehe te uroj suksese ne te ardhmen qao kaloni sa ma mir

—————

Date: 28/01/2009

By: cipi

Subject: tung

hehe..i mire kuka web amo krahasoje me tonin qfare web po normale qyhs eshte klasa eshte web tung e pershendes klasen me te mir ne shkolle XIII3 te gjithe tung

—————

Date: 27/01/2009

By: luljeta

Subject: hey

ku jeni bre klasa e Milushir qysh ju kam a jeni mir ej mos tjav nin se Nr 1 jena le qka thoj do se veq fjal te kota jan per neve keto ehhehe e ty Rilind te pershendes shum per ket pun e hiq mos ta nin veq suksese e te para KALONI SA MA MIR

—————

Date: 27/01/2009

By: problemi_01

Subject: tigri

halo si jeni si kaloni qa bonet po qka ka lidhje qka ban aj e qka bani ju aj per veti ju per veti kush esht ma i zoti i nxen femrat inati sban me ja pasen pritni se vi ju marri me aftobus bijave heheh prsh klm un du shipashnica e ult.

—————

Date: 27/01/2009

By: Nitaa!!

Subject: Hajjjjjj

Vallahi shum fort webbi more hiihiihi ... MOs tja nin se mat best jeni vallahi, nfakt jem hehehehehhe :D:D

—————

Date: 27/01/2009

By: "majlynda "

Subject: qyqqy

qyrja more webin a ej moti skokna hi morwe ktu nejse shum vet inati na paskan po shihet shum qart a ehhehehe veq pot tshtikan me kesh qata sen tjeter mos tja nina a The best nr : 1 hehehe

—————

Date: 27/01/2009

By: ahuahuah

Subject: ..........

bash palidhje jeni bo me qeto web kishe na dikushi pihaaaaa

—————

Date: 26/01/2009

By: R-lindiii

Subject: R-Lind

EdHee Mas Parii Ti Qat Webin E juv As qe e ke ndreqenn Sen SKe Kontibu ti me ndreqen krejt Valoni e ka ndreqenn e Mos thuj qe e Prishi me diten qe eki t`njejtt se aj gjethat Muni e ka bo e ti me prishen sma merr mendjaa po veq fjal t`kota Jan ktaa:S ;)

—————

Date: 26/01/2009

By: R-Lind

Subject: Heii :S

OO Arditt :s Kush t`thaa bre qe prej teje e e kemii MARenn Webinn a Njejtt jaann aa:S:s SPO Dallojshee mir se Pse i kemi qel te dyt me ni web faqe i jemi DIzajnin ndryshee e ka edhe SHum ma i mir se i Juvi ka dalenn ... :S skAm qka me ju bo veq Inati nashtaaa ?:D TUng tung kLm ;)

—————

Date: 25/01/2009

By: arditi

Subject: per ty beshza

hey qeki web kuka shum i fort veq vazhdoni qeshtu se shum mir kukni tu hku veq perpara ..qet sms pe qoj per hater te beshes se i kish met hatri qe e kina thon te verteten une edhe besjani po ok qe p ta boj qefin po te thom qe kuka i mir ... amo ne te vertet kuka .........(ma mir spo kallozj se po jedhnoni tana)

—————

Date: 23/01/2009

By: lili-doni hdc

Subject: hahahahhhaahhahahahah

kishe ju bukuroshat veq kusherini jem ma i miri normal florenti suksese

—————

Date: 23/01/2009

By: ejjjjjjjj

Subject: ...........

o rilind hakeri :D shum i mir webi veq kush ta ka inati :p veq te para ska mu nal :d suksese

—————

Date: 21/01/2009

By: F-lenti

Subject: ahahhaha

valla boll katastrof veq kush ja ka inati auahuahuahuahuahu

—————

Date: 23/01/2009

By: arditi

Subject: Re: ahahhaha

Hallal te koft a..

—————

Date: 21/01/2009

By: F-lenti

Subject: ahahhaha

valla boll katastrof veq kush ja ka inati auahuahuahuahuahu

—————

Date: 21/01/2009

By: luljeta

Subject: hey

ey ku jeni bre klasa jem a jeni mir qka po bani ej Rilind veq te uroj suksese per ket pun te mrekullushme q e eke ber qao klaoni sa ma mir

—————

Date: 19/01/2009

By: A-dita

Subject: XI/8

Eii RiLiiND Suuper WEeebii veq te paraa,ska fjal ktuu klasa ma emira jemii XI/8:heheh Tung ..!!!Tuung..!!!

—————

Date: 19/01/2009

By: A-dita

Subject: XI/8

Ejjj Riiliind Suuper Weebii ve

—————

Date: 19/01/2009

By: jul cesari

Subject: sa po shkon pasuli

qka o more kjo faqe si barnatore kshtu

—————

Date: 17/01/2009

By: XII/8

Subject: Chek our site...

www.strong-kl.tk

—————

Date: 17/01/2009

By: LaBinotA

Subject: Eii

Ku jenii More Qe keni Hup kRejt...Eii Rilind Super webii Veq Tepara...Ju pershendeS

—————

Date: 17/01/2009

By: LaBinotA

Subject: Eii

Ku jenii More Qe keni Hup kRejt...Eii Rilind Super webii Veq Tepara...Ju pershendeS

—————

Date: 16/01/2009

By: FiItToOrRjJaA

Subject: wOOw

Hej my Class Ku Jeni More Qka Po Bani :D Ju Pershendes SHum Qaoo Qao

—————

Date: 16/01/2009

By: FiItToOrRjJaA

Subject: wOOw

Hej my Class Ku Jeni More Qka Po Bani :D Ju Pershendes SHum Qaoo Qao

—————

Date: 16/01/2009

By: ...

Subject: HAahahah

You are the second in school do u know that heheh Cause we`re the first in the school. we`re the best of the best !!!!:D:D:D:D:D:D::D

—————

Date: 15/01/2009

By: celinche

Subject: wowowow

nejse kokni munu deri dikun ja paski arrit qellimit po hala kini pun ju per me mrri deri ak-group.tk ,nashti skeni mujt me lexu ose me ni" WE KILL LIKE A.K 47" kshtu qe pe din mo ....:p we are the first in the scholl ..... e ju mas neve nashti a pe din nashti po thom ... qao mpuq KL-XIII-3 ma e charrta a

—————

Date: 13/01/2009

By: blerton

Subject: nana

tung ju pershendes me kojken vdes nha ronlindi

—————

Date: 12/01/2009

By: b-bassta

Subject: :d

jeta pa ju nuk paska kuptim dhimbja per ju nuk paska sherim me ju i kaloj te gjitha te mirat e jetes

—————

Date: 12/01/2009

By: ...........

Subject: oooooooo

ey r-lind valla i forte je :D po qetu mos te shkrujn komente urime dhe pershendetje qekjo spo me pelqen le te perkrahin ty e ma mir te uroj sukseseee gjitha te mirat klm

—————

Date: 10/01/2009

By: big bassta

Subject: happy

ka jeni bre njerz ku ju ka zon bora qi keni met e nuk po dokni...

—————

Date: 10/01/2009

By: .......

Subject: eyyyyyyyy

o lind ku je bre a je mir bash i forte je a :D klm sukseseeeee

—————

Date: 10/01/2009

By: .........

Subject: tung

hey ku jeni bre ju hakerat a jeni mir hallall ju kofte dihet bre te kahit jeni veq te para :d klm :p

—————

Date: 08/01/2009

By: luljeta

Subject: hey

ej ju pershendes se shum fort diqka .Po e pershendes shokin Ardianin dhe ja uroj Ditlindjen dhe gjitha te mirat ne jet kaloni sa ma mir qao

—————

Date: 08/01/2009

By: bessi

Subject: bessi

ej qa ke bo bre kshtu

—————

Date: 08/01/2009

By: A-A

Subject: Kastrati

ej ku je jeni bre a jeni mir qka po boni si po ja kaloni ne ket pushim me bor veq po ju pershendess shum ja kalofshi mir edhe pak dit deri sa nuk kem hi ne shkoll

—————

Date: 08/01/2009

By: vushi

Subject: pffff...

s'pom pelqejka edhe qaq shume, po nejse jeni hala te ri muni me perparu s'ka problem. me kohe dhe me pervoje vjen gjithqka. ciao ciao

—————

Date: 08/01/2009

By: LULJETA

Subject: HEY

Ej Rilind bash valla fort diqka ...veq te deshiroj suksese ne te ardhmen dhe gjitha te mirat ne jet.pershendes te gjithe klasen Xl-8 dhe i deshiroj argetim

—————

Date: 08/01/2009

By: ???

Subject: ???

eyy shum te qart jeni pernime hehehe urime viti rii

—————

Date: 07/01/2009

By: dRit*Haweri...!!Kl XI-9

Subject: hoiii....?

heii qka po doni more me pii ??barum me ju shperbly per punen qka e kni bo ahhaha.Kani bilet grstis e kini te ''Gizi Grill'' Grand Store''Pr qato muj me jav bo :P:P

—————

Date: 07/01/2009

By: dRit*BoSsat e Shekit !

Subject: Nothing

Heiiii Mann shum t chart a jeni a ;)haha weq mu sun ma kaperceni ;)hahah Kjo nuk vlen per B-lindi as per r-LINDI PO PER JUVE QERVE

—————

Date: 06/01/2009

By: KookYes

Subject: oo webmaster bone naj her UPDATE

hahahahahahah kejt mir veq disigni nuk op me pelqen dishka se di pse :D qao klm mpuq kiss kiss bye etj :D

—————

Date: 06/01/2009

By: A-dita

Subject: Tuung...!!!!

Ey kujeni bre ajeni miir,apo juv rrihet ne pushim,Tuung Tuung veq deshta me ju pershendet kejve por ma shuum klasen teme X/8,kalofshiii miir,pushim te kendshumm...!!!

—————

Date: 06/01/2009

By: hasani me vllavin e vet musen

Subject: tungat

katastrofe e katastrofes
spo ditka kasa po shkon kompiri edhe pasuli ne webin e juv
hahahah

—————

Date: 06/01/2009

By: luljeta

Subject: hey

ku jeni bre a jeni gjalla nej kah,a po ju nehet ne ket Vikend.pershendes gjithe klasen time dhe ju uroj gjitha te mirat qaooo

—————

Date: 05/01/2009

By: hasani me vllavin e vet musen

Subject: tungat

ju pershendes dhe ju uroj qdo te mire ne jet jeni me te fortit veq femrat qka i kini BomB si ne Conter Strike

—————

Date: 05/01/2009

By: LiRiMi -XII-8

Subject: HaPpY 2009

Tung ku jeni a jeni mir...dashta me ju pershendet edhe me ju pergezu per webin qe e pasni bo se shum pom pelqejka, veq vazhdoni se shum mir e pasni nis NeW yEar 2009...besoj qe ja vlen me vizitu edhe webin e klases ton...afersisht i njejte osht hehe ciao e klmm;);) ViZiToNe:: wWw.sTrOnG-kL.tK

—————

Date: 05/01/2009

By: kookYes

Subject: Funny

Hey you stuhia-gjelbert.tk look around for a new trip because this trip is bad ahahah jeni mundu bash nom me na kopju amo na jena UNIK hehe! Pa keqkuptime perkundrazi me nderime www.strong-kl.tk :D Bye bye!

—————

Date: 03/01/2009

By: ......

Subject: ...........

<<:@>>

—————

Date: 03/01/2009

By: tima

Subject: eyy

Urime more VITI I RI .Me fat Viti i ardheshem ...:>

—————

Date: 02/01/2009

By: Albina

Subject: ola

a e pasni ndryshua ..eheheh po veq hala ma mir kuka bo ..veq tepara ju pershendes te gjithve....

—————

Date: 02/01/2009

By: luljeta

Subject: hej

hey shum fort valla hallall te koft rilind veq tepara Rrespekt Rilind .....ju pershendes te gjithve dhe dhe ju deshiroj gjitha te mirat

—————

Date: 01/01/2009

By: besa

Subject: besa

shum nice koka webi veq xhelozi ma i miri a veq vazhdo kshtu do me kup pi xhelozis hehe veq pak hajgare se shum i mire webi bravo rilind nr 1 je

—————

Date: 01/01/2009

By: A-dita

Subject: XI/8

Heyy Kujeni bre ajenii Miir..!!!Qyysh po Kalonii ne Puushiim,Uriimee Feesta e Viittit Te Ri 2009 Gjithveee...!!!Sukseseee..!!!
Riilinddd Diqkaaa suuperr Weebii Veq Po PeerPaRooon HaLLaaLL Se Suuupppeeeer Diqka..
**P**H**E**N**O**M**E**N**A**L**

—————

Date: 01/01/2009

By: ardiani

Subject: aa

qka koka more ky web ma i mir shum hallall te koft se krejt si une je ba
heheheheh

—————

Date: 31/12/2008

By: egzon

Subject: hej

bravo be lind veq qe kishe web tw klubeve klm

—————

Date: 31/12/2008

By: egzoni

Subject: hej

bravo be lindi klm nice te kuka ve

—————

Date: 31/12/2008

By: bardhiii

Subject: hei

hei valla hallall ju kofte bre se e pasni nreqen mir bre veqe vazhdoni bre se jeni am te mirte bre mas neve bre heheh

—————

Date: 31/12/2008

By: XI/8......

Subject: Uhhhh:$

Hejj O Rilind Qka Ke Bo More Pasha Kejt Maffi Je Phu Super Bre Koka Boo Seriooz Kuku Fantaziii Ma i Fortii Jeee;-)Happy New Year Nime hehhe ;-)
Met Mira Shihemii Qaoo

—————

Date: 30/12/2008

By: BeeshZa e kl XI-8..

Subject: Hallall;)

heyy ku jeni more walla super webii ma i ri veq shum keq qe po mujshin mi marr fotot:@:@...neiise Klm mY Class;)

—————

Date: 10/01/2009

By: BeeshZa e kl XI-8

Subject: heyy :D;)

Heyy qysh jeni breh...a jenii mir qka ka 3;)eii per disa komentee:D:d...flm e per disaa sps;)uhauhauah neiise Kaloni Mir;)(k)

—————

Date: 19/01/2009

By: BeeshZa e kl XI-8

Subject: TunGii

Heyy Njerz ku jeni a jeni mir more....Kenii Humb krejt uahuaha neiise ju persheendes gjithvee qe na kan shkru e nuk na kan Harru auhauha ;)Kalonii shum shum mir...ehh nimee shyqyr qe po ja nisim shkolles se su nejke ne shpi (K)per Myt class;)qaooo qaoo

—————

Date: 21/06/2009

By: BeshZza E Kl XI-8...Tash:XII-8...

Subject: TunGii

Heyy ku jenii moree:P:P...qka ka 3:P..rilind shum mir fotott e eskurzionit kishin dal..un veq thash t`ju pershendess..edhe t`ju urojj pushim t`kendshemm..edhe per doo komente qe i lexovaa...:S:s..pffff...doo nam...po neiise kjo asht krejtt pi inatitt ahuaha..Kaloni mir;)(K)(L)

—————

Date: 29/12/2008

By: Beslind

Subject: B-Lindii

Ku je bre o shoki mue a e paske qelen webin e ri a hajde gzuar hajde gzuar :D:D
bash ne prag te festav heheh :D:d
klmm tpershendes kuka nisen mir e kumedit qysh vazhdon ;)

—————

Date: 29/12/2008

By: R-lindi

Subject: R-Lindi

hahaha SHum fort Ka mU BO Valla Ma i Fort se aj TJetriii ;;);)

—————Mir Se Vini !